#FRIDAY FIVE - pięć piątkowych perełek


Piątek, piąteczek, piątunio. Choć bądźmy szczerzy, jest już sobota, soboteczka, sobotunia. Dochodzi 4 nad ranem, więc piątek już dawno za nami. Ale #FRIDAY FIVE będzie mimo wszystko! :)

Co Ty razem? Lecimy!

1. Minimalizm nie dla każdego? - bardzo fajny tekst na Stuleciu Literatury o ślepej modzie na minimalizm, wymuszonym pozbywaniu się wszystkiego i naginaniu siebie do idei. Lubię to!

źródło
2. Blogerze! Narzędzia, które ułatwią Ci pracę - Patrycja dzieli się kilkoma fajnymi narzędzami, które przydatne są do blogowania :) Zajrzyjcie!

3. 11 ulubionych narzędzi do prac kreatywnych - tym razem nie narzędzia do blogowania, a narzędzia do prac kreatywnych od One Little Smile (tradycja!). Jeśli choć trochę siedzicie w tym temacie, również zajrzycie, bo można tam znaleźć kilka fajnych zabaweczek. Mnie osobiście bardzo spodobał się mini dziurkacz - sprawię sobie taki z całą pewnością :)

źródło

5. Lokomotywa w wersji obcokrajowców - wszyscy wiemy, że polski jest jednym z trudniejszych języków, więc słuchanie zmagań innych ludzi naprawdę może mocno ubawić :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz