#FRIDAY FIVE - pięć piątkowych perełek :)Znowu piąteczek, piątunio i odrobina wolnego :) A w niedzielę nasze święto, drogie Panie! :) Macie już jakieś plany na dopieszczenie samych siebie? A może wiecie, co planują dla Was najbliżsi mężczyźni?  

1. 15 prostych sposobów na przechowywanie - Niebałagnka jak zwykle ratuje w okresie wiosennych porządków. Osobiście uwielbiam jej porady i często korzystam, choć perfekcyjna pani domu ze mnie żadna :P

źródło
2. 12 rzeczy, na które nie warto tracić czasu - bardzo fajna ikonografika, przedstawiająca nam kilkanaście rzeczy i aspektów, na które nie warto tracić czasu.

3. 7 mitów na temat produktywności - jak sama nazwa wskazuje ;) Hattu odziera nas ze złudzeń na temat produktywności i naszego jej postrzegania.

4. 24 najgorsze sytuacje w życiu miłośnika książek - żeby nie było, że nie mam niczego dla moli książkowych! Mam artykuł graficzny, przy którym można boki zrywać ;) Sami sprawdźcie!

źródło
5. 27 powodów by nigdy nie zwiedzić Polski - przewrotny artykuł pokazujący, jak piękny jest nasz kraj :) Bo cudze chwalimy, a swojego nie znamy.

Jak widać, dzisiaj #FridayFive w numerkach :) 

Miłego weekendu wszystkim!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz